| Jko4r a întrebat:

Asa e ca in seara asta se vor afisa rezultatele de la evaluarea natioanala la romana si mate dupa ora 22:00? Din cate am inteles se vor afisa pe edu.ro
Si fara raspunsuri de genul "du-te la scola si afla" ca ma voi duce si la scoala sa vad, dar as vrea sa stiu daca se afiseaza inainte pe net.Multumesc!

3 răspunsuri:
| Miky a răspuns:

Pe 24.06 se afiseaza pentru prima oara

| mistikk a răspuns:

Nu. nu este asa rezultatele se vor afisa maine de la 12 la 14 iar d ela 14 la 18 depunerea contestatiilor

| TraficDeMentosane a răspuns:

Deci acum suntem in 24... rezultatele s`au afisat aseara... pe la 11 si ceva am fost la scoala si erau deci erau inca din 23 happy. pe net nu stiu cand.