| lilb a întrebat:

Astazi la biologie la bac am scris in loc de renal, anal si acum imi dau seama. Mi se poate anula lucrarea pentru asa ceva? sad

4 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Nu, dar o sa ajungi la tv sau pe internet la capitolul perle bac 2013.

| catablondu a răspuns:

Buna, nu ti se anuleaza lucrarea, dar nu primesti puncte pentru subiectul respectiv.

| RoataSEîntoarce a răspuns:

Nu,in nici un caz! Poate doar o sa te depuncteze la acel subiect sau nu ti-l ia in considerare! Asa k stai linistit :d

| Cotofana_Alin-Ionut_1998 a răspuns:

Buna! nu stai linistit nu-ti anuleaza nimeni nimic doar te depuncateaza la acel subiect sau nul ia in considerare. big grin