| Yo98 a întrebat:

Astazi la limba romana,la Evaluare Nationala, am scris cu un pix cu gel.Deodata acesta nu a mai scris,iar eu am luat un alt pix de acelasi tip, care scria putin mai inchis(tot de culoare albastra)..Ar putea sa imi anuleze lucrarea?

Răspuns Câştigător
| YqLmX a răspuns:

Nu-l mai speriaţi degeaba! Dacă era altă culoare, aveai şanse să ţi se ia drept semn, dar dacă e tot cu albastru, nu trebuie să-ţi faci griji!
PS: Ia-ţi şi tu 2 pixuri la tine! happy

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu cred, daca e tot cu gel nu as crede.

| LovellyAngel a răspuns:

Cred ca de cand traiesc, nu am auzit de cineva a carui lucrare sa fie anulata laughing. Stai linistit.

| OnnyMady a răspuns:

Daca nu se observa e ok... daca se observa ...hmm e posibil ca se considera semn

| DiannaaMiha a răspuns:

Daca era mare diferenta da daca nu este logic ca nu ti-o va anula

| DexTTeRoNN a răspuns:

Si eu am auzit asta.Cred.Dar daca zici ca acele pixuri semanau oleaca intre ele stai fara griji.big grin

| Yo98 explică (pentru DexTTeRoNN):

Ce sa semene oleaca? Erau de acelasi tip, aceeasi culoare, doar ca cel de-al doilea era mai putin folosit si a scris mai inchis

| Alecs19 a răspuns:

Nu-ti fa griji... In cel mai rau caz poate sa-ti scada 0, 1 dintr-un punct. laughing)