| AnneRose1995 a întrebat:

Ati accepta sa va ceara o fata? In casatorie, credeti ca e greu?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

In marea majoritatea fetele INSTIGA prin gesturi pe baieti sa fie cerute in casatorie. happy

Pe mine m-a cerut in csatorie... soacra! big grin

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Da, de ce nu? Nimic nu e greu când scapi de stereotipuri(de programarea societății asupra minții tale).

| Hammurabi a răspuns:

Chiar ar fi mult mai simplu și mai relaxant...laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde-i demnitatea de barbat daca faci asta? sau aia ce accepta sunt fetite am inteles.

| Iunix a răspuns:

Ar fi cam aiurea pentru un bărbat... dar mi-ar lua o piatră de pe inimă dacă ar face ea primul pas ❤ Fetelor fiți curajoase şi faceți voi mereu primul pas că nouă ne e frică.

| Blastphemy a răspuns:

Da, dar în glumă. Tot va trebui să mă aștepte pe bine să-i fac o surpriză.