| anonim_4396 a întrebat:

Ati avut vreodata fantezii sexuale in somn? eu da si habar n-am de celaughing)

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am avut destule si simteam ca o fac in realitate, se datoreaza din cauza ca nu am avut contact sexual si nici masturbare. Macar suntem rezistenti la tentatiile astea.

| DakotaRoyse a răspuns:

Da, şi e absolut normal. Aşteaptă-te şi restul vieţii să-ţi apară.

| M25M a răspuns:

Sunt dorinte, instincte, impulsuri care se afla in inconstient, iar unele se intampla sa fie de natura sexuala(majoritatea dupa Freud), iar atunci cand dormi inconstientul este cel mai activ in creierul tau de aceia avem vise.

| xBya a răspuns:

Pai vezi daca te gandesti prea mult la asta? Ajungi sa le visezi si noaptea. Stai chill, e normal in adolescenta cand organele tale genitale incep sa-ti ceara atentie din ce in ce mai mult.

| UnCorpSanatos a răspuns:

Nu ai facut sex de ceva timp de aia laughing

| ovidiustore a răspuns:

Da am avutlaughing si asa ciuda mi-a fost cand m-am trezitrolling on the floor!