| Ecea a întrebat:

Atunci cand omul a descoperit ca vaca da lapte, ce cauta el de fapt in acel moment?

6 răspunsuri:
| Ralucutza a răspuns:

laughing))) Se plictisea

| Dina a răspuns:

Cred ca nu omul a descoperit, si chiar daca ar fi asa nu cauta ceea la ce te referi tu, poate a fost o intimplare?

| Ecea explică:

Asa este,tare prost sunt.
Sarpele are lapte.
Gandacii au lapte.

Idioti oameni pe aici.
Ideea era alta, dar ce sa stii tu badaran de meserie, ai venit repede sa injuri.

| Pisoiul a răspuns:

Veceul.

| Pisoiul a răspuns:

Nu suntem idioti pentru ca nu ne-ai intrebat de fapt ce animal da lapte.

| Eduard_3630 a răspuns:

Omul atunc cand a descoperit ca vaca da lapte cauta pe unde sa scoata laptelebig grin