| xyz12309 a întrebat:

Au ramas la voi subiectele dupa competentele la romana, digitale si limba straina?

noi nu le puteam pastra, toate liceele pe unde am prieteni au ramas cu subiectele numai terminatii de la mine le cer inapoi...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Eu locuiesc pe langa Iasi in localitatea pascani.La noi ne-au dat subiectele sa le pastram dupa terminarea examenului(cel putin la noi in scoala, la alte scoli sau licee din oras nu stiu daca le-a dat subiectele la elevi sa le pastreze)