| Vasilescu790 a întrebat:

Aveți idee când aflu dacă mi s-a admis transferul la un liceu, am dat 3 diferențe, la 2 materii știu sigur că am 10, dar la una, profesorul n-a dat vreun semn că am trecut s-au nu, ținundu-mă în suspans, voi ce ziceți, că n-am chef să mă duc în prima zi pe acolo și să mă fac de râs.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuia sa mergi, cel mai tarziu astazi, la scoala respectiva si sa afli care este situatia.
Nu te faci de ras si este in interesul tau sa afli care este situatia, asa ca du-te luni la acel liceu.

| computerworm412 a răspuns:

Mergi la deschidere la scoala respectiva si vezi tu daca esti admis?