| AndreeaElena a întrebat:

Aveti idee cand e olimpiada la istorie in acest an scolar(2010-2011)? aproximativ macar.cam in ce luna e thinking si unde as putea gasi o programa cu ce este de invatat?
Si cam cat de greu este, e chiar foartee mult de invatat? Am auzit ca se da si un eseu de aprox. 5 pg, dar altii zic ca se da o sinteza? Care de fapt se dahappy?

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Faza nationala e intre 17-21 aprilie, Iasi; cel mai corect este sa spui profesorului de la clasa ca vrei sa participi. el iti va da de invatat ce trebuie pentru a te pregati, ca oricum trebuie sa treci de faza pe scoala(probabil) si de cea pe judet(sigur). Bafta!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma sa nu fie prin martie! ca trebuie sa fiu si la geografie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt interesata.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

. depind de inspectorat... dar oricum trebuie sa invatam mereu indiferent de olimpiada sau teze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa vezi cat de grele sunt uita-te la subiectele de anii trecuti: http://concursul.info/....../index.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt din craiova, se va tine pe data de 19 martie la liceul de langa facultatea de electrotehnica