| bunicisibuni a întrebat:

Azi am dat la simularea la romana si cred ca iau 6. sad Sunt foarte dezamagita. Parintii mei spun ca o sa intru la un liceu slab. sad Ce sanse mai am pe mate-info unde am nevoie de 8.

2 răspunsuri:
| Mara14 a răspuns:

Poti sa iei 6 la romana si 10 la mate. Crezi ca mie nu mi-au spus la fel ca ce tu nu ai sanse la saguna la mate- info unde se intra cu minim 9.50. Ce ai gresit atat de mult. Nu e asa ca sunt niste dobitoci? Cum sa dai mai doina? Si aia cu adverb predicativ a pus capacul.

| laurenstyl a răspuns:

Dupa parerea mea, cred ca ai fost stresata si ca ti-a fost frica, dar acum ai vazut subiectele si ce se cere si sigur o sa te descuci mai bine la testare! Poate ai nevoie de mediatii!?!