| xxdd a întrebat:

Azi am lucrare la chimiestraight face Eu de anul trecut nu stiu nimic, iar de anul asta stiu doar teoria si reactile foarte bine. Precis o sa iau o nota mica la lucrare straight face Eu mai am un 9 la chimie, si-n rest la toate o sa-mi iasa media 10 :d.
Daca as incerca sa invat si altceva la chimie, n-o sa reusesc, pur si simplu nu stiu straight face.
Nici daca as copia n-ar fi o solutie straight face
Cum sa fac sa-mi iasa media 10?straight face Sa nu ma duc la lucrare si sa ma asculte la oral? La oral da note mai mari.:d

Răspuns Câştigător
| ovidasmihai a răspuns:

Sa nu te duce la lucrare daca da note mari la oral, asa as proceda eu.

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

10 la toate materiile?
OMG, se poate?

| andreea16_3110 a răspuns:

La oral se dau note mai mici.la noi asa e... poti copia...