| warGRave a întrebat:

Azi ne-a incheiat mediile la fizica.trebuia sa imi iasa media 8, profa din greseala a pus 9 laughing
Va dati seama ca nu am de gand sa ii spun asta, dar vreau sa stiu daca mediile cand sunt trecute sunt si verificate (de secretare) etc

4 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,nu cred.

| DumiY a răspuns:

Buna!
De secretara nu sunt verificate, insa de diriginte e posibil sa fie.
Dar poate media nu a fost pusa gresit, poate ti-a mai pus o nota fara ca tu sa stii ( poate pe acctivitatea din clasa).
Oricum tu nu ai nici o vina asa ca, nu-ti bate capul.

Pa, pa!

| Velea_Georgian_1998 a răspuns:

Nu,nu are nici o treaba cu secretara, are treaba cu proful si cu dirigintele, mare noroc, stai linistita si nu te speria ca e noroc, nu esec.

| DyXy05 a răspuns:

Vor fi verificate. miercuri stiu ca se duc la minister...