| eu_5214 a întrebat:

Azi noapte am visat ca am avut o masina rosie si am uitato intr-un oras, si cand m-am intors dupa ea era dar o usa era picata jos i-ar dupa aceea am ajuns intru-n loc unde am stat si dintr-o data a explodat o masina si cand am vrut sa vin acasa un paianjan verde imi aparea in fata si i-mi era frica de el oare ce inseamna? plz funda

4 răspunsuri:
| RoxiiSiAtat a răspuns:

De ce aveti impresia ca toate visele inseamna ceva? Astea sunt superstitii.
Si imaginatia mea nascoceste tot felul` de vise, dar nu vin sa le postez pe TPU.

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Nu inseamna nimic este doar un vis...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am visat ieri noaptea ca ma urmarea un om fara fata din otel care nu murea, si vroia sa ma taie in doua si cand am deschis ochii sa ma trezesc a iesit din peretele din spatele meu si m-a dus intr-un loc intunecat si vroia sa ma taie in doua, atunci am incercat sa ma trezesc sa nu vad sau sa simt cum ma taie, dar nu m-am trezit. Dupa aceea eram agatati amandoi de niste tevi din fier si trunchiul meu era in loc de continuarea picioarelor era trunchiul lui. Si daca faceam ceva ce il supara zicea ca ma taie iar in doua, dupa aceea ne-am uitat amandoi la o revista despre masini parca si dupa aceea m-am trezit, dar foarte greu. Oare ce inseamna? (nu e o gluma, visul a fost real)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vis sunt lucruri ciudate.In ele exista niste lucruri care se vor intampla in viitor.Sar putea sa ai o masina rosie noua dar si sa nu se intample nimic din ce ai povestit.Toate visele contin o boaba de adevar care se va intampla.Cosmarurile nu se vor indeplini in nici un fel.Dar visele frumoase da.Nu zic asa ca sa ma aflu in treaba.Si eu am patit asta.Am avut cateva vise care aratau viitorul.Ma visam pe mine intr-o pozitie facand ceva.Si dupa ma ce ma trezeam visul se indeplinia.