| anonim_4396 a întrebat:

Ba, oare ce-ar pica la bac la istorie anul viitor? Vreau sa ma apuc de invatat acum, cat de cat, pana incepe scoala, si pe parcursul anului scolar sa repet doar. Spuneti-mi niste subiecte sau ceva.

Răspuns Câştigător
| DexxTer a răspuns:

Off. ca sa nu zici ca sunt rau.
Uite aici : http://www.didactic.ro/......2-a/lectii
Spor la invatat! :>

6 răspunsuri:
| BlackNights a răspuns:

De ce nu cauti tu pe net variantele de la istorie din anii trecuti? ca mare diferenta nu va fi.

| DexxTer a răspuns:

Istorie?!
Daca te invit la o cafea imi spui istoria ta? smug

| DexxTer a răspuns:

Serios, serios.
Eu nu glumesc smug
Si daca ai sa mergi la bac cu mine in gand ai sa-l iei b-)
Macar un 7 acolo` laughing.
Am o idee. Stii microcipurile alea pe care le pui in urechi? rolling on the floor
Iti dau eu toate raspunsurile pe locbatting eyelashes

| BurnInHellSucker a răspuns:

"ba" ce mod bun de a incepe o intrebare adresata unor persoane care nu au nimic de castigat daca te ajuta.

| ploiacide a răspuns:

Haahalaughing
Serios! Nu vreau sa pic bacubatting eyelashes

| ploiacide a răspuns:

Dau funda, nu-i problema, vot... Nu prea le am, ca numai azi m-am inscris pe site happy
Am nevoie doar de niste titluri de lectii, cu restul ma descurclaughing