| Nahduiaka a întrebat:

Băi, am mai pus o data întrebarea asta, o mai pun din nou. LA CE SE DA DIFERENȚA PT TRANSFER DE LA FILO LA SN CAND TREC IN A 10-A

Răspuns Câştigător
| LisaJulie a răspuns:

In primul rand la informatica deorece la Filologie nu faci aceasta materie! Invata la informatica pentru diferente! Stai linistita ca din clasa a-XI-a nu vei mai face fiind pe stiinte sociale

| Nahduiaka explică (pentru LisaJulie):

Mulțumesclaughing o să învăț la mate și info, că m-am informat și doar acolo dau. Slava cerului că nu dau și chimie, și fizică

1 răspuns: