| LaviniuA a întrebat:

"BINE A-TI VENIT LA SCOALA" va urez cu intarziere.
Asadar intrebare pentru elevi si nu numai.

Va mai amintiti cand ati dat de greu la mate?
Parca prin a 7-a se impute treaba?
Cum se procedeaza pentru succese maxime?

La mine prin 7, 8, 11, 12 era ceva mai greu... mai faceam pregatire, mai toceam mda din astea.

6 răspunsuri:
| FadedravenXD a răspuns:

Eu sunt in clasa a sapteasad

| LaviniuA explică (pentru FadedravenXD):

Imi pare rau tinere. Cum merge treaba? Ce note ne aduci anul asta? big grin

| FadedravenXD a răspuns (pentru LaviniuA):

Prima mea nota de anul asta a fost un 8 curat la chimie la test neanunțathappy

| simplaexsistenta a răspuns:

Vai, tin minte. Parca din a saptea e mai nasol. Dar luam note bune oricum

| LaviniuA explică (pentru FadedravenXD):

Pe vremea mea stiu ca se zicea doar la 10 ca e curat. Bravo oricum laughing

| FadedravenXD a răspuns (pentru LaviniuA):

Mersihappy
In general toata lumea a zis ca e cea mai grea clasa a sapteasad imi e frica, nu inteleg geometria cam deloc