| asdfgzxcvb a întrebat:

Boboci la Colegiul National Mihai Eminescu Iasi?
p.s.: stiti ceva de uniforma de anul acesta? Spuneau ca vor afisa detalii in jurul datei de 10 august.

13 răspunsuri:
| DianaChiriac a răspuns:

Hei! happy Eu sunt boboc la C. N. "M. Eminescu" Iași... Nici eu nu știu nimic de uniforma. La secretariat mi-au spus că vor afișa pe site-ul liceului detalii după data de 10. La ce profil ești? big grin

| asdfghzxcvb a răspuns (pentru DianaChiriac):

Filologie bilingv engleza.Tu?

| DianaChiriac a răspuns (pentru asdfghzxcvb):

Științe ale naturii. big grin. Ai mai aflat ceva de uniforma?

| asdfghzxcvb a răspuns (pentru DianaChiriac):

Inca nu.Ma duc maine si iti spun :d

| asdfghzxcvb a răspuns (pentru DianaChiriac):

Vad ca nu imi aproba raspunsul.
Spuneam : Inca nu. Ma duc maine si iti spun :d

| DianaChiriac a răspuns (pentru asdfghzxcvb):

Ok big grin. Mersi!

| asdfghzxcvb a răspuns (pentru DianaChiriac):

Firma care se ocupa de uniforma se numeste Dacon Emerald. Este pe undeva prin spatele Mitropoliei. Mi-am facut comanda si iti pot spune ca m-a costat 260 lei. ( camasa, sacou, fusta) Iti mai poti lua in schimb si pantaloni si vesta, dar asta ramane la alegerea ta.

| DianaChiriac a răspuns (pentru asdfghzxcvb):

Hei, nu stii pana cand se pot face comenzi? :d

| DianaChiriac a răspuns (pentru asdfghzxcvb):

Nu stii pana cand se pot face comenzile? big grin

| asdfghzxcvb a răspuns (pentru DianaChiriac):

Nu stiu, insa ma vor suna cei care se ocupa cu uniformele sa imi iau comanda. Daca vrei mai tinem legatura, vorbim pe mess.

| DianaChiriac a răspuns (pentru asdfghzxcvb):

Ok. da-mi un mesaj cu id-ul tau big grin.

| asdfghzxcvb a răspuns (pentru DianaChiriac):

"Statutul de membru junior" nu-mi permite sa-ti las mesaj.(asa zic ei)

| asdfghzxcvb a răspuns (pentru DianaChiriac):

Da vad ca si tu tot junior esti. another.kidd si iti dau id-u real.