| CaleaCeaDreapta a întrebat:

Bun deci ai terminat facultatea, ai o diploma vrei sa te angajezi ca tiai gasit postu pe care il preferi.
Iti cere minim 3 ani experienta, de unde ai experienta asta din facultate, habar n-am.
Iei bacu cu nota mare, ai si cate 2 facultati si nu iti gasesti de lucru in domeniul care il preferi.
Voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

Da' esti pornit tare...laughing
Revoltat, nu alta!

| RoXxy a răspuns:

E cam asa:dai banu ai experienta si ai de lucruwinkingRomania frate, ce mai vrei?

| mutzy211 a răspuns:

Cred ca nu esti constient/a in ce tara traiesi. Bagaju' si din pacate valea, in alta tara.

| Fragolita a răspuns:

Zice bine mutzy211, in tara asta nu ai ce face. mai bine du-te in alta tara. te vei descurca mai bine. si asa poate va realiza si tara asta ca-si pierde oameni valorosi. happy [ iar cand va realiza va fi prea tarziu.oh go on]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de parere ca ar trebui sa inveti sa scrii, in primul rand, abia apoi sa emiti pretentii.

| ladyd_1352 a răspuns:

Romania! Dc te mai stresezi?