| Alexandra_7361 a întrebat:

A citit cineva cartea "Fetele Rele Obtin Tot Ce Vor, Fetele Bune Nu Pierd Nimic" de Ute Ehrhardt? Sau "Fetele bune ajung in rai, fetele rele ajung unde vor", de aceeasi autoare? As vrea o parere despre ele daca se poate happy. Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Am citit si eu "Fetele bune ajung in Rai, fetele rele ajung unde vor", mi se pare ca iti arata cum sa iti ceri drepturile si sa nu lasi loc de neclaritati, o carte foarte buna.