| anonim_4396 a întrebat:

Buna,aceasta intrebare o adresez celor care urmeaza sau au urmat un liceu de arte.Cate ore de sport se fac si pentru cei de la arhitectura, cum vi se par materiile? E greu acest profil? Dau funda celui mmai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| ABCD122 a răspuns:

Sora mea a fost la arte si pot sa spun ca e cel mai ușor profil ever, asta doar daca ai ceva mâna de artist si putina cunoaștere in geometrie.

| LoveMeBabyasdfg a răspuns (pentru ABCD122):

Nu spun ca este greu, dar sa stii ca nu este atat de usor precum cred altii.Acum depinde si la ce liceu a fost.Eu am intrat la un liceu foarte bun, am intrat cu media 9 pe locul 20 din 32 de elevi, au fost medii foarte bune.Insa,o fosta colega care a intrat tot la arte, dar la un alt liceu a intrat cu media 7 si ceva pe locul 10.Profilul pe care mi l-am ales eu nu este unul foarte usor din cate am inteles eu de la alte persoane.De aceea as vrea parerea unei persoane care este sau a fost la acest profil.Mentionez ca as dori sa fac si o facultate in acest domeniu.

| ABCD122 a răspuns (pentru LoveMeBabyasdfg):

In acest caz, nu cred ca ti-am fost de ajutor! Mult succes! happy

| LoveMeBabyasdfg a răspuns (pentru ABCD122):

Apreciez.Succes si tie! happy