| MasterOfDisaster a întrebat:

acum trec in clasa 10-a, sunt la profil uman, stiinte sociale, la bac voi da din 2 limbi straine?

nu mai inteleg nimic din lege, ca s-a schimbat fff mult...straight face

dau funda pentru cel mai explicit raspuns happy

Răspuns Câştigător
| Ted18 a răspuns:

Buna. ok. 1.incearca sa te distrezi cat mai poti de liceu ca in clasa 12 ai destul timp sa iti faci griji pentru bac.
2.dai doar o limba straina (limba unu) nu stiu unde ai auzit ca dai 2 limbi la socio-uman.Probabil ai engleza limba unu si franceza limba 2.
3. Spune-mi si mie te rog in ce liceu esti happy nu stiu de ce dar cred ca te-a speriat o profa de franceza ca dai si a 2-a limba.
4.Si eu am fost profil socio-uman.
5.La bacalaureat am dat romana, istorie, geografie happy, la competente care alea sunt o porcarie, examenul il dai cu profesorul tau si nu exista nota ci doar calificativ, incepator, mediu, avansat si experimentat.
6.La competente dai romana, "informatica", engleza.Trebuie sa fi prezent sa faci 2-3 puncte si e imposibil sa pici.
7. Sper ca te-am ajutat, si bafta cand vei da baculwinking ca observ ca din an in an e din ce in ce mai... jale.Cine stie cum se va ajunge peste cativa ani, cand ajungi tu a 12-a. Sper ca te-am ajutat, voi vedea asta daca voi primi funda happy