| Antonia981 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu un sfat.Sunt clasa a 8a si nu stiu la ce liceu sa ma duc.
Am avut medii peste 8.50, la purtare am 10, nu-mi place DELOC matematica si fizica. si as vrea sa merg la profil uman-filologiehappy
As vrea sa devin asistenta medicala si stiu ca se mananca biologia dar ma descurc. tongue Problema e ca nu stiu daca se face multa mate.(apropo sunt din Galati.)
Astept pareri!

1 răspuns:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună, dacă vrei şi îţi place du-te la ştiinţe ale naturii, un profil frumos şi popular la liceele sanitare, dacă vrei cu adevărat să te faci asistentă.
Îţi ţin pumnii.
O seară frumoasă!