| alinutzabebitza a întrebat:

ajutati-ma va rooogsad. Spuneti-mi si mi-e ce subiecte se da la teza de la matematica. Please! Repede ca azi am teza... Dau funda!sad

7 răspunsuri:
| Maryna78 a răspuns:

Ce clasa esti

| MusicIsLife a răspuns:

In primul rand nu ai zis in ce clasa esti straight face
De obicei teza se da din ce ai facut in clasa... exercitiile care ti le-o predat profu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) Nu ai specificat ce clasa esti 2) nu suntem prevazatori

| alinutzabebitza explică:

Scz.5. Eu ii folosesc contul sori mele.

| WedDye a răspuns:

Aw pai daca esti a 5 a sigur nu o sa iti dea greu! Asa ca calm uita-te peste ultimele ex de le-ai facut iar tot o sa fie "floare la ureche"winking! Bafta multa :*

| Alexalice10 a răspuns:

Cred din majoritatea lucrurilor pe care le-ai făcut de când a început școala, dupa recapitulare.

| AnnAnne a răspuns:

Mare e gradina ta, Doamne!