| Cdzgariat a întrebat:

Buna all! Am nevoie de un sfat. M-am inscris la olimpiada de psihologie si am luat 8. Calificandu-ma mai departe la etapa pe judet mi-a dat Doamna profesoara o carte, am foarte mult de invatat, imi este foarte greu sa invat si la materiile pentru scoala si pentu olimpiada fiind in criza de timp.Pana in 10 Martie tebuie sa stiu toata materia de clasa X-a. Ce sa fac? Sa renunt sau sa raman? Voi castiga vreo dimploma sau ceva care sa ma ajute pe viitor? P. s Sunt foarte atrasa de aceasta materie

Răspuns Câştigător
| MadalinaElena5 a răspuns:

Eu zic sa nu renunti, sa nu pierzi timpul si sa inveti putin cate putin in fiecare zi

1 răspuns:
| Bibi_1645 a răspuns:

Nu renunta.