| noodlezfav a întrebat:

Bună! Am 13 ani și as vrea sa ma duc la liceul George Apostu din Bacău! Nu sunt prea sigura de luarea unei medii mari și de proba de desen pe care am auzit ca se da.Pentru cei care sunt la acest liceu îmi puteți spune cum este? As dori sa știu la cât se incep orele pentru ca ar trebui sa fac naveta.
Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Https://ibb.co/t2BBXjN

Strada Războieni 24, Bacău

Orele sunt.

De luni până sâmbătă de la ora 7:00 până la ora 17:00 fix.

De la 7 Dimineața până la ora 5 noaptea.

| 1onur a răspuns:

Https://liceuldeartabacau.ro/

Adresa lor de email numărul de telefon

Pe numărului de telefon au wațap poți să-i întrebi orice îți vor răspunde personal profesori

liceuldeartabacau@yahoo.com

| noodlezfav explică (pentru 1onur):

Mulțumesc frumos!

| 1onur a răspuns (pentru noodlezfav):

Plăcerea a fost din partea mea eu îți mulțumesc frumos cu Adevărat.