| Bloody369 a întrebat:

Am auzit ca la Facultatea Tehnica din Cluj sunt profesori care te pica in examene indiferent de lucrarea pe care ai facut-o pentru a face bani din achitarea restantelor de catre studenti. As vrea sa stiu in ce masura este adevarat si cati astfel de profesori sunt?

1 răspuns:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Ba,daca esti fata probabil iti vor cere o anumita plata pentru a achita trecerea examenului daca nu, stai linistit.Pe aia mai slabi pica tot greul