| TheLittleGuitarist a întrebat:

Am de facut un atestat cu tema "Calculator personal folosit in retele de date".As vrea sa stiu si eu la ce se refera mai exact si de unde as putea sa iau informatii.Scuzati categoria =[. Craciun Fericit. >big grin

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

De data asta îţi MUT eu întrebarea la categoria potrivită, iar pe viitor să postezi unde trebuie!

Să-ţi răspund şi la întrebare : TREBUIA să întrebi profesorul care ţi-a dat să faci acel atestat; trebuia să vă explice cam ce trebuie să conţină şi să vă dea o bibliografie.

Toate cele bune.

| Larisssaa a răspuns:

Bună.
Ce cauţi la categoria ˝ Dragoste şi Sex ˝?
Întrebarea ta trebuie pusă la categoria potrivită altfel întrebarea ta va fi ştearsă şi nu vei primii nici un răspuns.