| 00000000000000000000111111111122222222223333333333 a întrebat:

Bună,am de făcut un referat și nu știu cum se face, la psihologie, ma ajutați?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Inveti lectia aferenta, citesti materialul despre subiect, dupa care formulezi si scrii referatul.
Daca nu esti in stare, atunci renunta la facultate, fiindca e doar pierdere de timp si bani.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oricum n-o sa-ti faca nimeni referatul pentru ca aici nu se fac teme scolare.

| Catrice a răspuns:

Dacă la vârsta asta nu știi sa faci un referat...e nașpa.

| mentholinks a răspuns:

Incepi cu titlul apoi continui cu continutul.

| Lukasssz a răspuns:

Nu e site de teme -_-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sus in mijloc scrii :,, fotbal,, si mai jos copiezi de pe internet ce e fotbalul si lucruri despre fotbal.Tu stii subiectul pe care il ai.E simplu.
Sa zicem ca subiectul e,, tipuri de caractere,,
le cauti pe internet le scrii si gata.