| Daniela3333 a întrebat:

Bună,am incheiat școala profesionala in 2005 si as dori sa imi continui studiile. In orasul in care locuiesc (Medgidia)optiunile sunt limitate,doar profil tehnologic mai exact textile. In ideea in care nu mi-as dori sa dau examen la matematica. Daca ma puteti ajuta cu ceva sfaturi,pareri, idei, indrumari. Nu prea stiu incotro sa o apuc sa spun asa happy. V-as fi recunoscătoare. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Fa un liceu oriunde, ca sa ai bacalaureatul. Avand profesionala, ai deja o specializare si asta e bine.
Nu stiu la ce scoala nu s-ar da examen la matematica. E bine ca vrei