| Georgy78 a întrebat:

Buna! Am intenția de a intra anul acesta la facultatea de psihologie din Bucuresti, la fara frecventa, iar acum intrebarea mea este: taxa este diferita la cei ce intra la IFR fata de cei ce sunt la zi? Si daca da, cat este taxa? Pe internet n-am gasit nimic concret care sa ma lămurească. Daca exprimarea mea nu este una tocmai corecta si nu intelegeti ce am vrut sa spun, reformulez, dar sper ca ati inteles la ce ma refer. Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Vântulalb a răspuns:

Taxele difera de la o facultate la alta. Nu sunt reglementate prin lege. E... democratie.