| Cjsjsjshhdhshaja a întrebat:

Buna! Am intrat la universitatea din Brașov și am făcut înscrierea online. Deci am dosarul cu toate actele in online și ieri am aflat ca am fost admisă la taxa. Astăzi am plătit taxa de 1000 lei tot online. Întrebarea mea este dacă sunt nevoită sa merg fizic acolo sa mai fac ceva? Sau am rezolvat tot si nu mai trebuie?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Salut, sunt proaspăt admis la master. Am intrat in faza întâi la taxă și am plătit prima tranșă ca să confirm locul. In faza a doua am intrat la buget și a trebuit să mai confirm încă o dată(am dus actele în original).

În cazul tău, dacă ai rămas la taxă în faza finală, nu mai trebuie să confirmi, deoarece confirmarea a fost plata primei tranșe. Dacă ai fi intrat la buget trebuia să mergi acum să duci actele, dar nu e cazul.

Va trebui să duci actele până in prima săptămână din octombrie, dar cel mai bine suni la secretariat, și o să-ți zică sigur cum să procedezi, cel mai probabil le poți duce și acum.

| Cjsjsjshhdhshaja explică (pentru Frank51):

Pfiu! Mulțumesc muuuult!

6 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Suni la secretariat și afli.

| Cjsjsjshhdhshaja explică (pentru zurick):

Ai idee dacă cumva as putea sa sun sâmbăta?…

| zurick a răspuns (pentru Cjsjsjshhdhshaja):

M-am uitat pe calendarului admiterii, scrie că trebuie să încarci dovada plății pe aplicație.

| zurick a răspuns (pentru Cjsjsjshhdhshaja):

Aa sau nu, că ai plătit online scuze. Nu ti-a aparut vreun mesai la final de trimitere sau ceva?

| Cjsjsjshhdhshaja explică (pentru zurick):

Pai am doar un email in care îmi spune ca plata e confirmată. Dar ma gândesc ca poate e cineva pe aici care a mai făcut online și sa îmi spună dacă a trebuit sa se ducă și fizic acolo.