| SoP222 a întrebat:

Am nevoie de 4 reguli de respectat in clasa in timpul orelor. Ma puteti ajuta?
PS: Nu ma lasa sa aleg educatie si cultura asa ca de ce nu, stiinta si filozofie laughing))

5 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu vorbi neintrebat in timpul orei
Nu manca sau bea apa in timpul orei
Ni te ridica din banca in timpul orei fara acordul profesorului
Nu mesteca guma in timpul orei
Mai multe aici: http://www.scribd.com/mobile/doc/54584258?width=601

Funda?

| Deaad a răspuns:

1.Sa stai cuminte in banca si sa nu te comporti ca un animal in timpul orelor.

| Scolarul12444 a răspuns:

Prima oara învaţă să scrii corect pentru câ din întrebarea ta nu se înţelege mai nimic.

| saritaaa a răspuns:

Pai...disciplina,prezenta la ora, fumatul si consumul de alcool sunt interzise, elevii scoli vor avea o tinuta decenta (uniforma), elevii au obligatia sa poarte cu ei carnetul de note

| Balogh_Bianca_1970 a răspuns:

Sa nu mananci
Sa nu bei
Sa nu le raspunzi uraturat profesitilor

Sa scrii totul de pe tabla si de la dictare