| Emilia689854 a întrebat:

Bună! Am nevoie de ajutor. Îmi puteți spune (cei care sunteți bine informați)dacă pot sa ma transfer de la profesionala la liceu intre module, va rog?

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu. Doar din clasa a X-a.

| Emilia689854 explică (pentru gabicoo):

Eu voiam sa ma transfer acum, practic în curând voi fi în ultimul an la profesionala.Dar totuși mulțumesc pentru răspuns

| sparklingqueen a răspuns:

Nu între module, după clasa a 9a, și cred ca am auzit ca dacă ești la profesională și vrei sa te transferi la liceu trebuie sa refaci clasa a 10 sau ceva de genul, poate greșesc! Dar asta știu eu.

| anjellique a răspuns:

Doar dupa ce termini clasa a 9-a