| N0 nAmE a întrebat:

Bunahappy
Am nevoie de ideile voastre.Am de facut un proiect la engleza si nu am nici o idee.Trebuie sa o impresionez pe profesoaralaughingAm de prezentat un Job ce pune viata in pericol, un Job interesant si neobisnuit, ceva Strange.Am nevoie de cat mai multe idei, sau un link ceva...
Multumesc anticipat! Dau Fundita!:*

3 răspunsuri:
| greatLOL a răspuns:

Pompier.Daca te referi la ce cred eu, asta ar trebui sa zici.Eu am luat 10, de fapt 9.86(cu mici exceptii, ca am gresit la scris), daaa tot 10 mi-a trecut laughing

| N0 nAmE explică:

A facut deja un coleg chestia astastraight faceP.S:Fara Pompieri, Aviatori, Crescatori de serpi etclaughing

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Detectiv criminalistic,adica politist,la un birou federal gen CBI,FBI
trebuie sa fii pregatit foarte bine,vezi si tu ce scrii pe acolo,daca ai citit carti politiste,daca ai vazut filme, seriale ceva o sa-ti vina idei, si ca sa fie si mai excitant dai un exemplu gen(ce am vazut eu intr-un serial) ca una ca sa salveze pe unu si era sa fie impuscara, dar i-a trecut glontul prin guler si i-a ramas o gaura laughing