| airad5004 a întrebat:

Buna! Am nevoie de un raspuns rapid de la cineva care a dat examen de diferente la liceu de pe profilul real pe profilul uman. Eu am fost pe profilul stiinte ale naturii si vreau sa ma transfer la stiinte sociale. Este normal sa mi se ceara sa dau 6 diferente? Initial mie mi s-a spus ca voi da doar la latina. Acum mi se cere sa dau la romana, geografie, istorie, latina, engleza si TIC. Va rog sa ma ajutati sunt chiar confuza! Multumesc anticipat...​

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Romana, geografie, istorie, engleza si TIC AI FĂCUT și tu la științe (de vede in foaia matricolă) deci NU dai