| Kitybush a întrebat:

am nevoie urgent de un raspuns de la voi.Stie cineva daca la colegiul national Ion Creanga exista profilul de filologie intensiv doar franceza,... nu as vrea sa fiu si intensiv japoneza.Dau funda!

1 răspuns:
| LittttleMonster a răspuns:

Buna! La creanga au filo simplu, intensiv japoneza si intensiv franceza.Intensiv franceza au si la stiinte ale naturii.Eu am trecut prima optiune la filologie, sper japoneza. Daca vrei mai multe detalii poti sa-mi lasi id pe privat. Vreau sa cunosc cat mai multi boboci. Pupici:*