| ToxicG a întrebat:

Am o intrebare: care dintre stiinte sociale si bio-chimie e un profil mai bun si de ce?
Funda.

Răspuns Câştigător
| dydda a răspuns:

Bio-chimie este mai bun. Eu sunt la acest profil numai ca mai nou se numeste stiinte ale naturii. este mai bun pentru ca faci toate materiile. E adevarat ca ai multe ore de bio, chimie, fizica dar la stiinte sociale faci latina care e grea si multe materii inutile dupa parerea mea si bio chimie fizica mate ai o ora sau doua pe saptamana

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cel mai bun profil este acela care iti place tie si crezi ca vei face fata cu mai mult succes.

| UnicornsForSyroup a răspuns:

Bio-chimie. In primul rand este mult mai interesant si te ajuta in mai multe meserii (banoase). Funda? happy

| davenorris42 a răspuns:

SS e mai usor. Te duci doar sa fie drumul cu oameni.
Daca vrei sa ramai cu ceva dupa liceu, BioChimie, evident.

| dydda a răspuns:

De la bio chimie poti sa te duci mai departe unde doresti la ce facultate doresti(daca doresti)