| belanelu123 a întrebat:

Buna,am o întrebare cum este școală și liceu în Spania?!

3 răspunsuri:
| Otto19 a răspuns:

Am invatat la liceu acolo 1 an in sevilia este destul de urat cam face ura de rasa, dar daca te tine pumnul si esti smecher le rupi gura

| Imogen2009 a răspuns:

Depinde acum, este mai usor de invatat decat in Romania.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Învătământul din Spania este mult mai usor decat cel din Romania... Însă dacă vei dori sa înveti acolo, scoala te va da cu 1 an sau 2 inainte fie ca vrei sau nu, iar in Romania daca vi dintr-o tara straina, te va da cu 1 an sau 2 înapoi! In ceea ce priveste colegii si profesorii, acestia pot face discriminare de rasa, culoare si tara.Meriti"a doua sansa"