| Lady a întrebat:

happy
Am o intrebare.big grin
In cazul unui transfer la alt liceu pe acelasi profil se dau diferente?
De ex.:de la liceul X-stiinte ale naturii- la liceul Y-stiinte ale naturii-.

Astept raspunsurile voastre!~
Multumesc >mult.big grin

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cred că acum treci într-a noua din câte am văzut la întrebările tale. Te poţi transfera fără diferenţe. Dacă vrei mai multe informaţii despre transfer anunţă-mă. Baftă!

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu! Nu se dau examene de diferente daca materiile din anii trecuti au fost identice cu ale liceului unde vrei sa mergi!

| cornel a răspuns:

Da trebuie sa dai diferente

| Lady explică:

P. S:Nu eu vreau sa ma transfer.
Intrebam pentru o cunostinta.big grin