| adytssa0girlie a întrebat:

Am o mare rugaminte la toti cei care au experienta. anul viitor termin facultatea, si as vrea sa fac un master in alta tara. am inteles ca sunt cursuri de master gratuite in unele tari, dar eu nu gasesc nici unul sad. trebuie sa te inscrii cu un an inainte?

1 răspuns:
| cristinasufletzel a răspuns:

De alte tari nu stiu, insa eu plec la facultate for free in Scotia. Am inteles ca si Danemarca are studii gratuite. Trebuie sa ai bani doar pentru intretinere (cazare, mancare si cheltuieli personale).

Intereseaza-te de University of Aberdeen din Scotia, au profile bestiale. De restul nu stiu, sper sa te fi ajutat!