| georgianalavinia34 a întrebat:

Buna. Am o mica intrebare. Sunt studenta in anul 1 la feaa si vreau ca de la anul sa ma transfer la distanta si sa fac in paralel facultatea de chimie la zi. Problema e ca transferul se face abia in septembriehappy si eu nu stiu cum sa procedez, avand in vedere ca am auzit ca imi trebuie o adeverinta de la secretariat pentru a arata ca imi continui studiile. Daca e cineva informat, rog sa ma ajute!

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Nu trebuie sa stii tu cum se face transferul, secretara stie. Ea o sa se ocupe. Tu trebuie doar sa ii aduci ce acte iti cere ea si sa faci ce zice ea.