| jaqueline94 a întrebat:

am o nelamurire. Daca am tatuaje pe degete, se pot considera semne si nu ma vor lasa sa intru un bacalureat?

4 răspunsuri:
| anonimspecial a răspuns:

Cred ca daca porti manusi te vor lasa happy big grin

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are nimic tatuajul cu intrarea la bacalaureat, cu conditia sa nu reprezinte formule, asa ca nu o sa ai nici o problema.

| sandumirel98 a răspuns:

Depinde de tatoo!

| Taduic a răspuns:

Prostie, ar fi culmea sa nu poti da BAC-ul din cauza asta. Daca este chiar asa, ei trebuie sa faca ceva in privinta asta, niste tipi nu-ti pot interzice dreptul de a beneficia de un drept care-ti poate schimba viitorul.