| Anamaria352 a întrebat:

Am o nelămurire legata de bacul la filosofie. Stiu ca se da din materia de clasa a 12 a, dar nu dispun de manual la clasa. Este cineva care a dat bacul la filosofie si imi poate da niste sfaturi sau materiale de pe care pot învăța? M-ar ajuta mult. Multumesc

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Din câte știu până la înscrierea în bac nu semnați opțiunile ( sper să nu greșesc ), dar de ce nu dai la ceva făcut în 9-11?

| Anamaria352 explică (pentru zurick):

Păi nici la logica, psihologie sau sociologie n am facut ceva. Iar filosofia ma atrage

| SingleForOne a răspuns (pentru Anamaria352):

Ce gânduri ai de facultate, și de carieră?

| Anamaria352 explică (pentru SingleForOne):

La facultate litere, literatura universală si comparată, iar la cariera profesor universitar ulterior. Ceva sfaturi, materiale pentru filosofie?