| BigLike a întrebat:

Buna am o problema deci eu m-am inscris la liceul Constantin Brancusi Sfantu Gheorghe la profilul "comert" si vreau sa ma transfer cat mai repede la liceul "Korosi Csoma Sandor" din Covasna la profilul "constructii instalatii si lucrari publice " va rog din tot sufletu ajutati-ma va dau FUNDA orice doar raspundeti-mi la intrebare Vreau sa stiu in cat timp ma pot transfera

Răspuns Câştigător
| Nyxi a răspuns:

Servus! Am o prietena care a fost in situatia ta, chiar la inceputul anului a facut o scrisoare catre minister cum ca vrea sa se mute la alt liceu, si surpriză! i-a fost aprobată rapid, nu e nevoie să stai un semestru la profilul la care ai intrat.Ea a stat la liceul nedorit (unde a intrat din prima) nici măcar o saptamana.Deci, fă scrisoarea si asteapta aprobare! Mai multe informatii cred că poți obține de la secretariatul liceului in care esti momentan.Succes!

1 răspuns:
| LivingLouder a răspuns:

Vorbeste cu directorul despre problema ta. Probabil va intelege si te va transfera.