| Elena_Bianca_1996_4Oeo a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat.La anul vreau sa merg la facultate dar sunt indecisa. Am facut 4 ani liceul sportiv si unii imi spun sa dau tot la sport la kineoterapie, dar pe mine ma atrage ceva la psihologie si sunt foarte atrasa de aceasta "materie" din clasa a -10-a.Ce facultate ar fi mai buna? Ce a de psihologie sau de educatie fizica si sport? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Si, si. Acum se poarta mai multe facultati!

| AndRobert a răspuns:

Pai asta depinde de tine pentru viitorul tau.
Eu nu te oblig ca sa faci facultatea de care zic eu acuma este Facultatea de ed fizica si sport (ca tot ai facut 4 ani la liceul sportiv)