| LicuriciPlici a întrebat:

am si eu nevoie de un titlu expresiv pentru un articol. titlul trebuie sa contina unu dintre cuvintele: logica logos ratiune si poate fi combinat de fapt trebuie cu biologia sau chimia sau religia sau arta.
cine ma poate ajuta astept raspunsurile
P. S:daca nu este prea mult sa imi dati si niste idei, ce pot sa scriu
MULTUMESC. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Maryana_Adyna_1997 a răspuns:

Fara logos doar cu arta, poti scrie despre exprimarea ideilor legate de literatura sculptura si pictura, poti scrie ca arta se face fara ratiune si mereu asa va fi un rezultat original