| Mona_Simo_1997 a întrebat:

Bună happy am si eu o intrebare...am terminat cu Bac-ul si vreau sa ma inscriu la facultate...am media 6, 71 si la profilul la care vreau sa ma inscriu a avut ultima medie de anul trecut 6, 51 la buget.Ce sanse am sa intru cu media asta anul asta la buget?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Nu putem sa estimam daca si cu cat pragul va urca sau va scadea. Ai sanse destul de mari sa intri la buget, zic eu.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU putem GHICII cu ce medii se va intra în acest an!

Media de admitere poate creşte/scădea în funcţie de mediile celorlalţi candidaţi, de susţinerea unui examen de admitere şi de nivelul de cunoştinţe al candidaţilor, de concurenţă, etc.
Oricum, este o vorbă : "Încercarea moarte n-are! "

Toate cele bune!