| Stefan9009 a întrebat:

Bună! Am și eu o întrebare, dacă poate răspunde cineva, vă rog! Am o cunoștință care s-a înscris la facultate la forma de învățământ ZI. Poate schimba forma la ÎVĂȚĂMÂNT LA DISTANȚĂ, până să înceapă primul an de facultate?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate, cu doua conditii: facultatea sa aiba forma de invatamant la distanta (nu toate au aceasta forma) si decanul facultatii sa aprobe aceasta.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cunsotinta ta poate suna direct la acea facutate si poate intreba.
In unele cazuri se poate in altele nu.

| johnnny123 a răspuns:

Iar cunoștința asta, în loc să pună întrebarea la secretariatul facultății de unde ar putea primi un răspuns avizat, te-a pus pe tine să întrebi pe TPU. Foarte eficient.