| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare De ce unii baieti vor sa devina medic ginecolog? laughing ce ii intereseaza asa mult?

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca este minunat sa aduci copii pe lume.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o simpla meserie. Stai chill ca nu vad doar ce au fetele, vad si ce au baietiilaughing Ca asa e meseria

| sylvie a răspuns:

Probabil ca sunt la o varsta la care nu au pus mana pe vreo fata si cred ca a fi medic ginecolog inseamna sa vezi femei goale zilnic.
Din pacate nu se gandesc la cat au de invatat si cel mai trist, nu toate femeile care vin la control sunt fotomodele.
Oricum sunt doar niste vorbe asa de moment...sau niste simple glume.

| Daikenki94 a răspuns:

Ca sa poata sa va... controleze ca sa zic asa pe voi fetele rolling on the floor

| AnnaMariaaa a răspuns:

Poate pur si simplu le place nu neaparat ca i-ar interesa ceva ma refer la unii, altii sa fac doar pentru ca le place meserialaughing

| 15Maxym a răspuns:

Pasarica big grin

| Xonia a răspuns:

Vor sa descopere locuri noilaughinglaughing

| Annitu a răspuns:

Oare ce ar putea sa-i intereseze pe baieti? pasaricile din coIiviiIe doamneIorlaughing

| User a răspuns:

Chiar. Oare de ce?thinking

| Mariaღ a răspuns:

Ori sunt obsedati ori chiar vor sa devina asta!

| Minks a răspuns:

Astea sunt prostii, probabil ai 14 ani, si unul de varsta ta a zis ca vrea sa se faca ginecolog stiind ca asta presupune doar sa se uite la femei dezbracate si sa atinga sani.

| nsilviu a răspuns:

laughing simplu cei mai multi vor sa devina pentru. ca sunt virgini iar restul iti dai si tu seama de ce. Oricum din cei care isi doresc cei mai multi zic la baza laughing

| Csabby a răspuns:

Obsedati sexual. o. O

| gigicu01 a răspuns:

Poate pentru ca le place.Sa ziccem ca tu vri sa te faci doctor de ce te faci doctor? ca sa te uiti pe pereti?big grin

| ladyfoarfeca a răspuns:

Da.am 14 ani laughing>. dar mi-e asta me-au spus-o baieti mai mari decat mne...de 17-18 ani :d.au spus ca orice baiat isi doreste asta.

| Dutzulescu a răspuns:

Exact din acelasi motiv pentru care exista femei care au meseria de mecanic auto.

@ladylori14.Isi doresc pe dracu' toti baietii.Sa-i vad eu pe ei cand le vine la control cate-o nespalata cu un cocktail de boli venerice.
Doar pasiunea pentru aceasta meserie te poate indemna sa o practici.Salutare.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În primul rând ciubucul mare care îl iau de la fiecare viitoare mamă cu care se tocmește mai rău ca la piață și în al doilea rând să fie "prompți" în actul medical.
Pa, pa.

| bfvhjcv a răspuns:

Eehhhhh. ce intrebare!laughing))glumeam
pai nu stiu, intreaba-i pe ei