| mglfuydyuo a întrebat:

Buna,am si eu o intrebate.Este cineva care a primit bursa privata de la Omv Petrom si poate sa ma ajute si pe mine? Ce inseamna interviul in limba engleza si in ce consta

1 răspuns:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Inseamna ca interviul e in Limba Engleza, probabil cu persoane de alta cetatenie.
E ca un interviu de angajare. Cel mai probabil va fi o formalitate, vor sa afle motivatia ta si cum te poti mula pe nevoile lor.
Daca treci de interviu, e o rampa pentru un viitor job in companie.

https://www.omvpetrom.com/......larship-ro